İçten.Net

Güncel Kadın Moda Sitesidir.

Adım Adım Tatil Bavulu Hazırlama

Bir tatile çıkmadan önce ihtiyacımız olan tek şey bavuldur. Bavul hazırlamaya girişince de durum işin içinden çıkılamaz bir hal almaya başlar. En yenisinden en eskisine kadar tüm kıyafetlerimiz arasında seçim yapmakta oldukça zorlanırız. Tek bir bavulla maksimum verimlilik için bu yazımız da sizlere bir kaç tüyo vereceğiz!

Başlayalım..

1. Tatil planlamanızı enine boyuna düşünün! Nerelere gideceksiniz, gün boyunca hangi aktivitelerde bulunacaksınız, akşam için farklı bir durum, özel bir yemek olacak mı? Ve hava şartları.. Tüm bunlar gözden hiçbir şey kaçırmamanız için size çok yardımcı olacak.

2. Bavulunuzda ki her bir santimetreyi kullanmanız çok önemli. Ayakkabılarınızın, çantalarınızın içini bile kullanabilirsiniz, çoraplar ve iç çamaşırlarınız için en ideal yer!

3. İnce bir ceket herşeyin yerini tutar! Keten kumaşlar yaza ve sıcaklığa en uygun kumaşlar. Ketenleri ipek kumaşlar takip eder. Hafif ipek karışımlı bir gömlekle bile günü kurtarabilirsiniz.

4. Havlu! Kalın ve kaba havlulardan kaçının. İnce bir havluyu gündüz plajda da kullanabilirsiniz, gece sıcaklık düşünce onu bir güzel bir şal da yapabilirsiniz.

5. Beş tane jean mı? Asla! Tatile çıktınız, ihtiyacınız olan rahat ve hafif giysiler. Yine de kıyıda köşede bir jean bulunması yeterli.

6. Gelişi güzel bir davetin ya da özel bir akşam yemeğinin ne zaman gerçekleşeceğini bilemezsiniz! Bir tane de saten elbise diyoruz ve hazırlığa başlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçten.Net © 2018 Frontier Theme