İçten.Net

Güncel Kadın Moda Sitesidir.

Dalga Geçerek Fenomen Oldu

Bu adamın tek meziyeti dalga geçmek

Sadece ünlülerle dalga geçip, onların sosyal medyada paylaştıkları resimlerin ve diğer organlardaki görüntülerinin taklitlerini yaparak Fenomen olmanın mümkün olduğunu biliyor musunuz? Özellikle Instagram ortamında bunun gibi birçok Fenomen yer alıyor. Bizler sosyal medya platformlarında birkaç 100 takipçi sahibi olduğumuz da, fenomen olduğumuzu zannederken, ünlülerle dalga geçen sosyal medya profillerinin bazıları bu sayede milyonları kendine çekebiliyor. Son günlerde sahip olduğu 650.000 takipçi ile oldukça dikkat çeken bir isim olan Emanuel Ferrari’de bu isimlerden bir tanesi.

Genç yaşında milyonlarca kişinin dikkatini çeken ve instagram hesabında 657 bin Sadık takipçiye sahip olan Ferrari, yaklaşık 4 yıldır bıkmadan ve usanmadan, ünlülerin taklidini yapmaya devam ediyor.

Nasıl dikkat çekiyor?

Esasen Emmanuel Ferrari’nin taklitleri oldukça basit görseller. Yüz binlerce dolara yaptırılan kıyafetleri evde bulduğu çeşitli objelerle taklit eden Ferrari, aslında bir Absürt mizah örneği sergiliyor. Kendi deyimiyle Aslında ünlülerin absürt olduğunu belirten Emanuel, mümkün olduğunca Bunu devam ettireceğini ifade ediyor. Ana akım medyada ismi duyulmaya başladıktan sonra kullanıcı sayısı misliyle artan fenomen, yakın zamanda çok ciddi rakamlara ulaşacak gibi görünüyor.

Yalnız bu noktada dikkat edilmesi gereken bir şey de bulunuyor. Bizler, yani sıradan insanlar; Emanuel Ferrari gibi davranışlar sergilemekten çekiniriz. Zira bütün dünyanın gözünün önüne bu şekilde çıkmak istemeyiz. Büyük ihtimalle Ferrari hayatının bundan sonraki kısmında sahne sanatları veya mevcut devam etmekte olduğu alanda çalışmaya devam edecek. Yani anlatmaya çalıştığımız şu; bir firmanın insan kaynakları müdürünün sosyal medya hesabında bu şekilde paylaşımlarda bulunması söz konusu olamaz. Mizah mizahçıların işidir ve bu kişilerin çoğunlukla ciddiyetle ilişkileri yoktur. Emanuel Ferrari de bu kişilerden bir tanesi ve hayatını böyle sürdürmeye kararlı görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçten.Net © 2018 Frontier Theme