İçten.Net

Güncel Kadın Moda Sitesidir.

Starların Kulis Standartları

Starların kulis standartlarını biliyor musunuz?

Özellikle ülkemizde konser veren yabancı sanatçıların kulisleri için talep ettikleri standartlar kimilerimizi şaşırtıyor olsa da, aslında bu sadece yabancıların değil yurdumuzdaki star ve sahne sanatçılarının da sahip olduğu özelliklerden bir tanesidir.

Kulis, sanatçının sahneye çıkmadan önce hazırlandığı ve daha önemlisi sahneye konsantre olduğu yerdir. Duruma göre saatlerce beklemek durumunda dahi oldukları bu alanlarda konsantre olmalarını sağlayacak detaylara sahip olmalarını istemeleri çok da garip değildir. Kendi açımızdan baktığımızda sanatçıların bazı isteklerini abartılı bulsak da, bu istekler kimileri için birer uğur kimileri için ise kendilerini hazır hissetmeleri için gerekli olan standartlardır.

Konser öncesinde biraz rahatlama

Shakira, ülkemizde yakın zamanda konser verecek olan sanatçıların içerisinde son günlerde ismini çok sık duyduklarımızdandır. Sanatçının kuliste talep ettikleri gazetelerin magazin sayfalarını süslüyor. Peki Shakira tam olarak ne istiyor?

Aslında Shakira geçmişte özel klozet isteyen bazı sanatçılar kadar abartılı taleplere sahip değil. Dilimlenmiş karpuz, mango, ananas, avokado, antep fıstığı, ceviz, ve bitter çikolata gibi isteklerinin dışında özel havlular ve çatal bıçak takımı gibi isteklere sahip. Kulisin tamamen beyaza boyanmış olmasını istemesi de diğer istekleri arasında yer alıyor. Buradan bakıldığında Aslında Shakira’nın istekleri çok da abartılı sayılmaz.

En tuhaf kulis talepleri

Kimi starlar kulislerinde, koşu bandı, barfiks ekipmanı, sinevizyon, özel bir yatak, özel ışıklar, ender bulunan içkiler, dünya yemeklerinin özel örnekleri gibi pek çok isteğe sahip oldular. Ve hala kimi müzisyenler kuliste oldukça tuhaf taleplerde bulunabiliyor. Her şeye rağmen organizatörler bu talepleri yerine getirmek için her şeyi yapıyor. Eh! Ne de olsa onlar birer Yıldız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçten.Net © 2018 Frontier Theme