İçten.Net

Güncel Kadın Moda Sitesidir.

Hasır Çantalar Geri Dönüyor

Hasır Çantalar Geri Dönüyor

2018 moda trendlerine bakıldığında çantaların daha da küçüldüğünü ve işlevsel hale geldiğini söylemek mümkün. Her ne kadar küçük çanta modası geri dönse de geçmişten esen rüzgarlar bu kadarla kalmıyor. Tüm dünyada çanta sevenlerin tutkusu olan Jane Birkin çanta modelleri bu sene hasır çantalara da uygulanmış görünüyor. Birkin esintisinden fazlaca yararlanılan hasır çantalar modaya çok hızlı bir dönüş yaptığı için, günün her saatinde veya her mekanda kullanmaya uygun modeller bulmakta zorluk çekilmiyor.

Kendi Tarzınızla Kombinleyin

Giyim konusunda kendinize has bir tarza sahipseniz bile hasır çantaları çok rahat şekilde kombinleyebilirsiniz. Günlük kullanım için tercih edebileceğiniz gibi plaj çantası olarak da tatilinizde kıyafetlerinizle şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Modern Çantalar

Özellikle şehirde yaşayanların gün içinde kullanmayı tercih edebilecekleri küçük hasır çantaların tasarımları hem modern, hem de cool bir görüntü sergilemeyi sevenler için oldukça ideal. Bu minik çantaları denim kumaş kıyafetlerle veya diğer spor kombinlerle kullanmak etkileyici olacaktır.

Çiçek esintisi

Bu yıl hem mini hem de maxi hasır çantaların bolca öne çıktığını görürken bir yandan pöti kareli desenlerin ve aynı zamanda bolca çiçek kullanıldığının da şahidi olacağız. Senenin diğer moda parçası olan espadrillerle harika bir uyum gösteren hasır çantaların püsküllü olanları, siyah ve hasırın karışımı ile daha şık görünüm sahibi olanlar da ilginizi çekecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçten.Net © 2018 Frontier Theme